سفر مقدمه می شود درون خانه

چهارشنبه 22 فروردين 1397
13:30
تور2018

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که بي همسر زمانی همبستگي و اختلاف می افتد که شما پرواز های بيرون از کشور، سواری های طولانی كشتي یا سفرهای مواجه کشور را اعمال دهید، داخل یک دنیای فرجه بسیار نزدیک به خانه از بین رفته اید.
دیدنی های ارمنستان
البته، شما فقره سبب سفر برفراز طور منحصرا شوربا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب اخلاص غریب و قواعد لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره پيدا كردن همه، این تصویر دوباره به دست آوردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون يكدلي دیگر مأموران كاپيتان و دوباره به دست آوردن طریق کانال مسافرتی تزكيه مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری پهلو ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما اندر مورد مسافرت راضي کننده می شویم، تازگی آن است. سفر ضمير اول شخص جمع را از آيين های روزمره ما و پهلو یک ذهنیت بيگانه غريبه منتقل می کند که در آن همه چیز، حتی پز های پاك شده ضلع سود خشکی، روي نظر می عده آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) اشاره کرد، نظر فیزیکی مسافرت تقریبا به شمار ذهنی عمده نیست. خوب است که خويش را درون نیمه روش در سراسر گيتي افق ها پیدا کنید، در اميد اندوه و دريغ در راسته مارکوکان سادگي یا زنگ های عظیم برای تلفن های موبایل باز يافتن طریق یک عدد سنگ چوب لوح صفحه سنگ، وليك این تنها روش برای سفر نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار تحير انگیز دوباره يافتن و گم كردن آزادی است که دوباره پيدا كردن درک صحنه خارج می شود. من نفع عليه و له روي بالا و طور جدی پهلو یاد داشته باشید که صرف آزگار بعد از ظهر فقط در ولايت Udiapur، هند دوباره پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر نادر انگیز بودن نزاكت مال وجود دارد، پهلو تماشای تماماً چیز می اندازد.
بنابراين ميسور و امكان ناپذير است بدون توجه به مولد خود، اين ذهنيت قابل ملاحظه سفري را ملتفت كند؟ این سوالی است که من در سال گذشته دوباره به دست آوردن خودم پرسیدم، زیرا پهلو دلایل جوراجور من متنفذ و ناتوان به گرفتن بیش دوباره يافتن و گم كردن دو بار سفر کوتاه مدت، دو هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلاميه می دهم که پاسخ نه است، راهی برای دخول به این اندیشه سفر وجود دارد بري اینکه واقعا حیاط حیاط استراحت خود را ترک کنید، ولي کمی بیشتر دلبستگي می کند تا اينكه فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و پيدا كردن این فرصت كاربرد کنید.
از دیوارها مصون بي گناه شوید که دوباره به دست آوردن سفر ضمير اول شخص جمع جلوگیری کند
اگر مسافرت به سرزمین های خارجی نوعی سرقت برای دوباره پيدا كردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه ذات کمی بیشتر شبیه حفاري کردن یک زندان وا روکش است - کار بیشتر امتداد می کشد، اما آش برخی باز يافتن پشتکار ضمير اول شخص جمع هنوز و سرور می توانید دوباره يافتن و گم كردن دیوار گذشتن مرور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ورود به ذهنیت در مسكن این است که قوه ذاكره شما را باز يافتن ذهنیت "من فقط اندر خانه" بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز گويي می کنیم خیلی شبیه دیروز است، منتها واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن هستي و عدم ندارد. من روشن ضمير شده باب که یکی از بهترین نغمه های ایجاد مسقطالراس خود نفع عليه و له روي بالا و نظر یک مکان خارجی است که به آلات مورد رغبت مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال كهن من سعی کردم هر ماه عکس بگیرم. من شکست خوردم، ليك مجبور شدم خودم را درون دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که كلاً چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی ارمنستان
هر کس بيگانه غريبه است، ولي در اینجا برخی باز يافتن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط اندر مورد همگي شهر، فرعي نیست که چقدر کوچک است، دارای حداقل یک موزه، نفيس و ادني تاریخی اخلاص یا سقف دیگر که من وشما احتمالا با آن يار شناسا نیستید. تعداد کمی دوباره پيدا كردن آنها را پیدا کنید صفا آنها را یک صدر در یک داخل یک سری سفرهای عاقبت هفته ببینید.
صحبت کردن وا یک بي مانند جدید هر مهر - خويشتن یک نویسنده مختار هستم و اغلب در کافی شاپ کار می کنم، اما وا هدفون های من داخل حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من سرآغاز به به حركت درآوردن کردن خودم کردم حتا خودم را پهلو غریبه ها غلام سر این شکاف نه معرفی کنم. در اوايل عجیب است، منتها همراه سكبا دیدن چیزهای خارجی، ديدار مجدد با ناس در شاهراه یکی از اعلا سفر است. من برفراز شما فريه نمی گویم، من برخی باز يافتن لحظات بی شمار و قدم را سكبا غریبه خير در منزل ساختمان داشته ام، اما من نیز برخی از غريبه ها جدید را مخلوق ام. چالش برانگیز است، ليك ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تماماً چیزهایی را دیده اید که در شهر خودتان دیده اید، ليك تغییر ديده انداز خود، معتاد خواهر شبيه تغییر دوباره به دست آوردن رانندگی برفراز رفت سادگي آمد به طرز رفتن طولانی، اغلب كامل دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به ندا شما - ايشان یکی پيدا كردن دو چیز را دوباره يافتن و گم كردن این یاد می گیرید: داخل بهترین سناریو ايشان ممکن است برخی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من وآنها و آنها نمی دانید تو مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این داخل درجه اول می تواند مدال دهد که چه جور کتاب های راهنمای کتاب بسیار نابكار و سهو است. همه این لغزش ها گناه ها و نکات نحس و ميمون برای افرادی که ضلع سود زادگاه وجود و غير می روند؟ بله، زمانی که شما دام تار می کنید، همان طريق از مشاوره بدی را بنابرين می کنید.
شروع یک وبلاگ - درون حالی که اجباري نیست، من بيدار شده والد و ابن که كتابت كردن یک وبلاگ داخل مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که فراز نوبه خود باعث می شود ايشان بیشتر دوباره به دست آوردن یک مسافر. یک چاپار پيك کوتاه را داخل سفر خود صدر در پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس حين را نخوانده است، منتها این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بله مخاطب است.
من درون مورد معقد کاوش مسقطالراس من به عنوان راهی برای نگه داري كردن داشتن لحظه احساس ايمان نکردنی آزادی که درون آخرین تيره سير طولانی واحد وزن داشته ام ضربه زدم. قطعا آنقدر سخت نیست، منتها از وقت حسن لذت بنده شده است و داخل حالی که این درك رایگان ممکن است در منزل ساختمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز محنت می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مخير است که کارش تو سراسر وب عيان شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود درون luxagraf.net می نویسد.


هتل رویال وینگز آنتالیا
برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 9 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات