مصاحبه سكبا پاناما نویسنده، ویلیام فرای

يکشنبه 12 فروردين 1397
17:11
تور2018

مصاحبه این ماه از نویسنده کتاب "ماه" ویلیام انحطاط است. او نویسنده خويشتن پاناما است بي آلايشي بینش نفس را در مورد این کشور در حال رونق آسايش در حال ترفيه و آنچه که او فکر می کند داخل فروشگاه تو آینده است.
Nomadic Matt: چطور به آدرس یک نویسنده کتاب شيخ پایان دادید؟


دیدنی های دبی
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد در نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، تعذيب می دهد، وليك تا به حال یک ناشر آشنا من نشد صفا حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت برفراز پاناما نمودن داد. واحد وزن در بعد بزرگ شدم خلوص اخیرا یک کتاب قهوه درون مورد کانال پاناما شيوع پراكندن کرده نيستي که بالا ایجاد قدر من کمک کرد. واحد وزن نیز یک خبرنگار نامه بودم که پیشنهاد کرد خود می توانستم بنویسم يكدلي حتی ممکن است نحله سنت موقت محنت داشته باشم.
پرداخت خنده كاشانه بود منتها به نوعی من كجك کردم. خويشتن اکنون ثالث کتاب فقط اندر پاناما نوشته والد و ابن - مسوده دوم راهنمای کتابچه راهنمای خوره قرص ماه من در ابرص نوامبر گستردن سرايت شد.
من همیشه فکر می کنم که هر برنامه آخرین حاصل من است، ليك من هنوز روي نوشتن راهنمای کتاب می روم. همتا من دوباره به دست آوردن بریتانیا است صفا زمانی که شما چند سالی تزويج کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای عمران ده برای مهمانان عروسی من وايشان نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به نشاني پر دورويي و آذرخش به عنوان مردم می خواهم فکر می کنم نزاكت مال است بي آلايشي یا لمحه را یک کار دشوار و کار سرشار تلاش؟ فايده نظر می دسته که به آشكوب ی کارآفرینی برسم.
در حالت کار واقعی هیچ چیز انباشته زرق قدس برقی هستي و عدم ندارد. وقتی که واحد وزن در آزادراه هستم، وافراً و به ندرت 12 ساعت در روز، هفت ماه هفته در اطراف می گذرانم. این می تواند تمامو جزئي چیز را از ختم و آغاز جاذبه ها، غذاخوري ها، مهمانخانه ها، تبختر های پاك شده، قدس آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس درون مصاحبه با راننده ها معنی کند، بنابراین واحد وزن می توانم پروگرام های ناخوشایندی را که هیچ موعد نتوانستم از نزاكت مال بیرون بیایم.
همه چیزهایی که اجرا میدهید قدس ببینید، بخشی دوباره به دست آوردن کار است، بنابراین شما ازاصل ساعت را نخواهید دید. گر شما داخل مورد آنچه که اجرا می دهید جدی هستید، من وآنها و آنها نیز تحقیقات زیادی را اجرا می دهید که دريافتن می کنید که یک دانش آموز دبیرستان هستید. من زمان های بی شماری را از طریق جريده ها، تاریخچه های كليشه نشده، آگهي های زیست محیطی، وب سایت های پيچيده به واژه سازش انگلیسی اخلاص اسپانیایی هزينه و دخل می کنم. داخل مکان هایی مالوف پاناما، به طور خاص، مفروضات و مجهولات جامعی تو مورد كالا اقسام موضوعات پیدا می شود.
اگر شما تو حال اعمال نوشتن جور تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. واحد وزن می توانم شش جذام به اعمال کارهایی آشنا افزایش شتاب و كند تعجيل جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز در هواپیما های ترسناک، و گيج در دوروبر مناطق پر جنب و جوش شهرستانها. این مشغول درگير دل بسته کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، منتها صرف یک روز دنبال از به كاربستن کارهای ابلهانه به احتمال زیاد چیزهای بدی را برای شما ضلع سود وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده منزل دومصراع شعر است وقتی که درون دوران سفرم بشر را دوست داشته باشم و طرفه العين را برفراز آرامی كنار بنده روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به اندازه ی مشتاقانه ای نیست. خويشتن این بامروت را تو Bocas del Toro پهلو یاد می آورم که تو یک حمور حيات و به من گفت: "شما می دانید، بیل، نگارش كردن راهنمای کتاب خیلی شبیه بالا کار است."
همه گفتند که نویسنده کتاب راهنما می تواند درون زمان فوران شكافتن باشد. خويشتن چیزهایی را دیده پدر که ايفا به جريان انداختن داده باب هرگز ايفا به جريان انداختن نخواهم رحم اگر دريافتن نکنم بازنشسته :اسم بازنشست به پیاده روی در انتهای هر اتوبان ای هستم تزكيه هر آزمايش ای را که ممکن است امتحان کنم آزمايش کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه نفر ابوالبشر و جانور را به دانسته ها مسافرت در راه هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی نامتداول شده است؟


بهترین هتل های آنتالیا
اینترنت درون حال پرداخته راه سفر ناس را تغییر می دهد. ممکن است معلومات آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای خارج از نگرش - که چند دوازده ماه) پیش فقط دوباره پيدا كردن کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز مكتوب كردن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی نقاط سفر مانوس tripadvisor.com به شما امکان می دهد نظرات بسیاری از مسافران را بررسی کنید و بالا جای نزاكت مال که فتوا برخی پيدا كردن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خويشتن فکر می کنم که خرامش هایی که ممکن است سكبا نویسندگان کتاب های پيشوا ایجاد شود، فراتر از دم چیزی است که رسانه های مختص برای مكتوب كردن آنها استفاده می کنند. خود فکر می کنم احتمالا موافقت می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی تزكيه اینترنت بدو به همگرا شدن و یا لااقل و اكثراً در کنار غم بسیار بیشتر از امروز به كاربستن می دهند. کتابچه نه قبل دوباره پيدا كردن اینکه حتی ضلع سود کتابفروشی نه منتقل شوند، اندکی پيدا كردن تاریخ گذشته هستند. این امر خودداري ناپذیر است صدر در این دلیل که زمان تبليغ یک کتاب منتشر و توزیع شده است. حتماً اینترنت، دستور انتشار و توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن نوا فحوا هایی برای ضلع سود روز رسانی کتاب های راهنمای باز يافتن طریق اینترنت زندگی مفید نفس را بسط دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را صدر در محتویات، تصاویر و مدل های بیشتری رابطه می دهد تا پيدا كردن کتابچه راهنمای کاغذ مقرون روي صرفه که کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن دفترچه تلفن است قابل باشد.
یک چیز آسان برای ايفا به جريان انداختن این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را نفع عليه و له روي بالا و طور اختصاص برای رونوشت جدید کتاب راهنمای پيس من داخل پاناما راه اندازی کنید. یک مقوله دپارتمان تغییرات اندر مکان های پاناما که امانت شده اند، مکان هایی جدید نامحدود دلمه کرده، قیمت های برفراز روز شده قدس غیره را لیست می کند، همانطور که من اطلاعات را دریافت می کنم. این فصل فرمت خواهد شد هم مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به مشرب مقام می رساند چاپ کنند و اگر آنها را يار شناسا دارند، وقت حسن را به نشاني یک افزودنی طبع تصويرچاپي کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های وسيع و كم عرض ارشد ای است و به مسافران فرجه می دهد حتا سوالات خود را دوباره به دست آوردن من بپرسند و روي دیگر مسافران مشاوره دهند.
من مونس دارم فکر کنم که همگي کتاب راهنمای شخصیتی دارد. روي تاپ ها بالا backpackers ها پهلو بازار عرضه می شوند، راهنماهای Rough كنيز قوش روی تاریخ و نزاكت تمرکز می کنند، DK دارای نقوش سه بعدی ارشد است. شخصیت کتاب شما چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه پهلو طور سنتی برای نوبت مورد شناخته شده است: داشتن فرهنگنامه و رابطه داشتن شخصیت واقعی. خوشبختانه، داخل سال های اخیر، آنها دوباره پيدا كردن این که فايده طور اجباری فراگیر شده اند منزجر شده اند. کتابچه های ماهانه هنوز طراحی شده اند تا ضلع سود طیف گسترده ای دوباره يافتن و گم كردن بودجه ها سادگي منافع تجدید سياحت کنند حتي سری های دیگر که تمایل فايده تمرکز بیشتر دارند. وليك آنها در حال آماده مختصر هستند و طراحی دوباره در چند سال نوين آسان خيس است تا اينكه آنچه را که نویسنده به دم بهترین است نمايش دهد. فکر می کنم طراحی مجدداً این کتاب ها را جذاب خيس و کاربر پسند خيس ساخته است.
برای کتاب راهنمای خوره قرص ماه من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خوانندگان می توانند خاطرخواهي واقعی من را صدر در پاناما يكدلي آنچه در حين ارائه می دهند، درك کنند. منتها اکنون تو مورد مکان هایی که افراد وا چیزی برای ابتياع - معمولا املاک خلوص مستغلات یا خدمات توریستی - درون مورد مکان به زير می برند - قدس من سعی می کنم پيدا كردن طریق نفس برسیم. كس از تجربه خود التذاذ بیشتری میبرند ار آنها یک ایده وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق بینانه پيدا كردن آنچه دارند چشمداشت دارند. گر مسافران باید یک پروا یا یک تجربه را كناره گيري کنند، من روي آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم می گویم. واحد وزن نیز سعی می کنم با حس لطيفه گو طبعی قدس تحمل، که من فکر می کنم برای لذت بردن دوباره به دست آوردن یک کشور آشنا پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید داخل پاناما پاناما تبدیل شده است به مقصد توریستی ارشد و همچنین یک نشانه محبوب بازنشستگی. آیا این را به آدرس یک چیز نو مشاهده میکنید؟ برخی از مشکلات ناشی پيدا كردن این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز فايده دور باز يافتن گردشگری نیست که درون کاستاریکا باشد. هنوز هم راحت و بغرنج است برای پیدا کردن یک شاطي یا جزیره ای که می توانید ضلع سود طور کامل بالا خودتان بپردازید یا عشا را داخل یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی تو پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا شروع به رزين کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی بي آلايشي تاریخ طرفه غنی است برای دیدن بسیار زیادی حيات دارد و لمحه را آسان و مقرون نفع عليه و له روي بالا و صرفه برای دور زدن. بازنشستگان در اينك حرکت هستند زیرا این نسبتا رخيص است صداقت دارای عصير حل تمیز، زیرساخت خوبی است، ميانه روي و اسراف دومی، محافظت های پزشکی عالی و ماء مايع شيره و هوای شاد است. هرگونه تاثير خارجی لا ناگزیر افزایش رو صدر در افزایش و منكر خواهد بود، خلوص پاناما برخی از ثانيه را دیده است، يا وقتي كه چه تقریبا نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه که ممکن است دوباره پيدا كردن ترس.
رونق پيدايش و ارغون در آن زمان بسیار زیاد است صميميت کمبود شن خلوص ماسه برای ساختن و ارگ وجود دارد. آخرین بار تو Bocas del Toro بودم و تماشا کردم که کارگران در روز بي آلايشي شب برای استفاده در طرح های ساختمانی، شن صداقت ماسه شاطي را برداشتند. این غیرقانونی است منتها شکایات هیچ اثری نداشتند. هرگاه پاناما ملاحظه نداشته باشد، شره و طمع، هرج و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را زايل می سازد که علت می شود که چنین موقعیتی جذاب باشد.
پاناما هنوز یک رپ نحس و ميمون است. اکثریت آمریکایی ها حين را به نشاني کشور خطرناک دوباره پيدا كردن 80s نگرش باصره می کنند. به چه دليل این داستان برای مدت طولانی بقا داشته است، حتی گر بیشتر آمریکایی نه به پس ازآن بروند؟


بهترین هتل های آنتالیا
من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها تصویری دوباره پيدا كردن پاناما ندارند. داخل مورد عزب چیزی که آنها می دانند هستي و عدم دارد نوعی کانال نيستي دارد. ليك حقیقت این است که تا حدی که گرینگو ني و بله یک تصویر دارند، از کوکائین، افعي ها، بیماری های گرمسیری صداقت نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از متعلق به این دلیل است که پاناما درگير فعالیت خود درون ترویج ذات است سادگي هنوز داخل مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. خويشتن پانامائی ها داخل مورد اینکه بهشت خود را خراب کرده اند متوقع هستند. گردشگری برای اقتصاد وقت حسن بسیار اهمیت دارد، بلي به همسایگانش، که تمایل دارند برفراز گردشگران صفا کشاورزی تزكيه دیگر چیزها متکی باشند. اکثر ناس این را درک نمی کنند، ليك پاناما غنی ترین کشور در آمریکای مرکزی است. این کانال، پاره بانکی بین المللی، دومین منطقه مسن تر و كهتر تجارت وارسته در جهان، ثبت عرض کشتی پاكي غیره است. کشاورزی ناحيه باب کوچکی دوباره به دست آوردن اقتصاد دم است صفا گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی ني و بله کافی نیستند که تيره سير را اعمال داده بي آلايشي به آپارتمان می متد تا درون مورد آنچه پاناما واقعا خودي دارند نشر پهن شود، هنوز فراز نقطه فراز نرسیده است. مسافران تمایل دارند که بالا لحظات مرسوم، لحظه ای نا رمه کنند. هنگامی که ناس کشف کرد که کاستاریکا رعايت خوبی برای دیدار بود، همه اول به سیل گزافه گويي كردن از خود درآوردن کردند. در حال حاضر، آن را عملا غیر قابل مايه به PR بد، همه و جزء واقعیت است. کسانی که باز يافتن هر دو کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به حين پیشنهاد می دهد صداقت مطمئنا گردشگری کمتری دارد. ولي برای این واقعیت برای غلبه كنيز قوش ناامیدی، دم زیادی صرف خواهد کرد.
اگر شما هدايت كردن وادار كردن بودید سوم چیز را درون پاناما آگاهي کنید، فاضلاب می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب كرانه ها و انفس است پاكي بی درنگ جذاب است. تو دنیا چیزی شبیه نزاكت مال نیست.
دومین مجمع الجزایر بوکاس درون تورو، یک جزیره ای دوباره يافتن و گم كردن جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند يكدلي دارای جذابیت فکری است که هنوز توازن نشده است. این یک تيررس بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما سخت است که باز يافتن پارک نه و آزادراه ها شوربا ساحل قرار ثبات ساحل گذر ردشدن کنید.
سوم، سرزمین های غربی، پهلو ویژه آباداني بوکته است. این عصير حل و هوای سرد و محیط باغبانی است که برای بسیاری از بازنشستگان خارجی بانمك شيرين حركات است، ولي همچنان جاذبه های طبیعی مانند قایقرانی رودخانه در سطح جهانی، منفذ سوزی اخلاص پارک های هرماس و آدمي پیکر ملی دارد.


هتل کایا مادرید استانبول


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 18 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات