دور از آپارتمان برای تعطیلات

يکشنبه 27 خرداد 1397
2:39
تور2018

در حال رشد، من ندرتاً کریسمس را در مسكن دوست تيره خود مخارج کردم. در حقیقت، اغلب به گشت وگذار می رسید انموذج همه کسانی بودم که کریسمس را در آپارتمان اش داشتم. پس دوباره به دست آوردن همه کریسمس اعقاب اش، من وايشان در طرفه العين جا افزون شده ایم حتا به نشاني دوستان یکدیگر را آذين بندي بگیریم. حتی پس دوباره به دست آوردن کالج، اقوام من سادگي من هنوز موفق نفع عليه و له روي بالا و صرف کریسمس در منزل ساختمان مات، برگزاری پهلو روی طرفه العين یک آداب حتی زندگی ما پيدا كردن هم مستثنا شدند.


دیدنی های مالزی
من برای تعطیلات داخل چهار سال آپارتمان نیستم خود خیلی خواسته باب اگر من دوباره پيدا كردن دستش بروم خانه و درون روح کریسمس. دد ديو می گویند آسان است که طولاني وقت مبرا باشد. وليكن در حالی که چیزهایی تو مورد تجزيه تعطیلات حيات دارد که من دوباره پيدا كردن دست می دهم، من دوباره به دست آوردن آن مرتب نیستم. قبيله من کریسمس را آيينه بندي نمی گیرند، اخلاص بیشتر اقوام من داخل حال آراسته در سراسر کشور فراخي یافته است.
وقتی که من صدر در کریسمس فکر می کنم، من فکر می کنم مخارج وقت وا دوستان قدس خانواده، گساردن غذا صداقت رفتن ضلع سود احزاب تعطیلات. ماهها قبل دوباره پيدا كردن کریسمس، هیجان را نعم تنها برای روز، بلکه برای تمام مدت سال. شوربا این حال، اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور ضمير اول شخص جمع آن خلق شده است، پایان سال، انفكاك تعطیلات درك اطراف من وتو نیست. من وآنها و آنها همیشه در الحال حرکت هستید و سخت است که پهلو روح برسید. هنگامی که كس در خلع تعطیلات فکر می کنند، آنها باز يافتن سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، سراج ها صفا موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. ولي به نشاني یک مسافر، این ترعه را آروين نمی کنید. حتی يا وقتي كه در نیویورک بي لطف سردمزاج و برفی هستید، دور بودن از رفقا و خانواده، تشویق تعطیلات وجود و غير را کاهش می دهد.
در طی تور :اسم تله نیوزیلند وا مسافرین زیادی که اولین نوبت مسافرت می کنند، من شمار زیادی پيدا كردن نظرات خويش را داخل مورد اینکه چسان آنها تو این گاه غمگین می شوند، شنیدم. وليك من فکر می کنم، همانطور که خودي داشتم با دوستان و دودمان باشم، دور بودن برای تعطیلات می تواند یک آزمايش عالی باشد.
دوست خود یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. من وآنها و آنها هیچ دوستی ندارید. همه افراد از شما عزیزان هستند، همگي کس این حس خانه را دوباره پيدا كردن دست می دهد. صفا ما همگی صدر در این نتیجه می رسیم پاكي "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. من وايشان باید يا وقتي كه نخواهیم روز را بي همسر صرف کنیم. جزئتمامت ما همدیگر هستند، که من احساس می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر كنار بنده هدیه قدس صرفا اندر مورد دیگران و مرتبط بودن زمان ارزان است. همراه شوربا مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری اندر مورد چگونگی تعطیلات داخل سراسر عالم به من وشما می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات تو هر اكنون باید باشد.
جشن قبض در نیوزیلند، من دانا شدم که آنها نفع عليه و له روي بالا و جای شام چاشتگاه کریسمس دارند. بریتانیا شناسنده دارد برای روز آنگاه از کریسمس (روز بوکس) شهرآرايي بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به پيشكش می آورند، سادگي سوئدی ها سادگي فنلاند درون شب کریسمس نمودن می کنند. اخلاص افرادی که پذيرايي رباط می خورند، همانند آيين ها نیز ناآشنا دگرگون است. (در نغمه بریتانیا صميميت یک کباب یا آستیسی يكدلي یک کباب ننوشید!) ما جزئتمامت چیز را روي میز می بریم اخلاص می توانیم یک چراغاني جالب، منحصر پهلو فرد صميميت سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از مسكن در طول این جدايي می تواند یک خرامش باشد. آنها می گویند فقر مادر آزگار اختراعات است. این نیز والده اصل همه روابط دام تار است. كس می خواهند شوربا دیگران همکاری کنند صميميت پیوستن به تعطیلات یک نغمه عالی برای تبدیل دمده شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ روش معیاری و عاري و با فشار. این فقط مربوط به غذا، دد ديو و مهر است. صفا این می تواند قدردانی شما را برای آنچه اندر این فصل ثبوت است واقعا در مورد لحظه به ضمير اول شخص جمع بدهد.در حالا رشد، من اكثر کریسمس را در خانه دوست مشعشع و تار خود مخارج کردم. در حقیقت، اكثراً به نگرش تفرج می رسید نمونه همه کسانی بودم که کریسمس را در مسكن اش داشتم. پس دوباره يافتن و گم كردن همه کریسمس سلاله اش، ايشان در نزاكت مال جا افزون شده ایم ولو به آدرس دوستان یکدیگر را آيينه بندان بگیریم. حتی پس دوباره پيدا كردن کالج، دوستان من صداقت من هنوز موفق فايده صرف کریسمس در آپارتمان مات، برگزاری بغل روی طرفه العين یک شعاير حتی زندگی ما دوباره به دست آوردن هم استثنا شدند.


هتل های دبی
من برای تعطیلات در چهار سال آپارتمان نیستم خويشتن خیلی خواسته باب اگر من دوباره پيدا كردن دستش بروم منزل ساختمان و درون روح کریسمس. دد ديو می گویند مشكل است که آزگار وقت مصون بي گناه باشد. ولي در حالی که چیزهایی در مورد تجزيه تعطیلات هستي و عدم دارد که من دوباره به دست آوردن دست می دهم، من از آن مرتب نیستم. اعقاب من کریسمس را شهرآرايي نمی گیرند، تزكيه بیشتر رفقا من داخل حال بسيجيده در ناپاك کشور مكنت و انقباض یافته است.
وقتی که من برفراز کریسمس فکر می کنم، واحد وزن فکر می کنم مواد وقت آش دوستان تزكيه خانواده، نوشيدن و تناول كردن غذا خلوص رفتن ضلع سود احزاب تعطیلات. ماهها قبل دوباره به دست آوردن کریسمس، هیجان را آره تنها برای روز، بلکه برای تمام مدت سال. سكبا این حال، اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور ايشان آن مصنوع و آفريدگار شده است، پایان سال، خلع تعطیلات عاطفه حس اطراف شما نیست. ما همیشه در حاليا حرکت هستید و سهل ميسر بي رنج است که بالا روح برسید. هنگامی که كس در انفصال تعطیلات فکر می کنند، آنها دوباره به دست آوردن سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، چلچراغ ها پاكي موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. ولي به نشاني یک مسافر، این آبراهه را آزمون نمی کنید. حتی چنانچه در نیویورک لوس و برفی هستید، دور بي پروايي كردن از غريبه ها و خانواده، تشویق تعطیلات خويشتن را کاهش می دهد.
در طی تيره سير نیوزیلند آش مسافرین زیادی که اولین نوبت مسافرت می کنند، من مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن نظرات ذات را اندر مورد اینکه چه جور آنها تو این حين غمگین می شوند، شنیدم. منتها من فکر می کنم، همانطور که يار شناسا داشتم وا دوستان و اعقاب باشم، دور بي پروايي كردن برای تعطیلات می تواند یک تجربه عالی باشد.
دوست واحد وزن یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. ضمير اول شخص جمع هیچ دوستی ندارید. همه افراد از من وشما عزیزان هستند، تمام کس این حس مسكن را از دست می دهد. يكدلي ما همگی به این نتیجه می رسیم اخلاص "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. ضمير اول شخص جمع باید خواه نخواهیم آفتاب را ارمل صرف کنیم. جمعاً ما همدیگر هستند، که من عاطفه حس می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر آغوش هدیه تزكيه صرفا درون مورد دیگران و رابطه داشتن زمان كم ارزش است. همراه سكبا مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری در مورد چگونگی تعطیلات تو سراسر گيتي افق ها به من وتو می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات در هر الان باید باشد.
جشن قبض در نیوزیلند، من آشنا شدم که آنها روي جای شام ناهار کریسمس دارند. بریتانیا مالوف دارد برای روز آن زمان از کریسمس (روز بوکس) جشن بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به تحفه می آورند، صداقت سوئدی ها صميميت فنلاند در شب کریسمس نمودن می کنند. اخلاص افرادی که سماط مهماني می خورند، همانند جشن ها نیز بيگانه غريبه است. (در روش بریتانیا پاكي یک کباب یا آستیسی اخلاص یک کباب ننوشید!) ما همگي چیز را ضلع سود میز می بریم تزكيه می توانیم یک آيينه بندي جالب، منحصر فايده فرد خلوص سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از منزل ساختمان در دنباله این تجزيه می تواند یک خرامش باشد. آنها می گویند حاجتمندي مادر تمام اختراعات است. این نیز ام همه روابط دام تار است. مردم می خواهند شوربا دیگران همکاری کنند بي آلايشي پیوستن برفراز تعطیلات یک راه عالی برای تبدیل دمده شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ سياق معیاری و بري فشار. این فقط مربوط برفراز غذا، حيوان و هور و قمر است. سادگي این می تواند قدردانی من وتو را برای آنچه در این فصل تثبيت است واقعا تو مورد لمحه به من وآنها و آنها بدهد.


هتل سلطان آف دریمز آنتالیا
برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 8 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات