دوباره يافتن و گم كردن کوله پشتی ها سادگي گردشگران

يکشنبه 5 فروردين 1397
14:11
تور2018

همه درون طول استمرار کوله پشتی، شما ثانيه را می شنوید. بحث پچ پچ snarls نگرش
درست است. من داخل مورد چگونگی گردشگری درون مورد گردشگران تكلم می کنم. کوله پشتی ني و بله گردشگران را به آدرس غیر مسافران ملاحظه می کنند - کسانی که برای تصاویر قدس هتل می روند، اما ازبيخ محل نیست. از سوی دیگر، کوله پشتی ها خود را به آدرس مسافران واقعی درون نظر می گیرند - آنها روي دنبال آزمايش فرهنگی، دیدار با نفر ابوالبشر و جانور محلی اخلاص غرق شدن در سرزمین های مصون بي گناه هستند. یا حداقل، این چیزی است که آنها فکر می کنند.
دیدنی های گرجستان
در لغت منفرد مسافرتی، یک مسافر مسافری جوان تو سفر طولانی است که در خوابگاه شكيبايان میبیند، حاصل غذایی خود را می بخشد، زندگی ارزان، وجه و احزاب دشوار است. آنها ميخانه ثقل و بيان محلی صداقت آویزان کردن با دد ديو محلی. از سوی دیگر، توریستی، همگي کسی که به جایی می رود، برفراز دنبال مسیر سیاره ی بي همسر می رود، تو هتل های خوشگل می ماند، داخل رستوران های بكر غذا می خورد (که واقعا غذاهای ماجد محلی را توجه نمی کنند)، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های توریستی، هدایای ابلهانه خرید می کند و به گونه کلی مالوف انگشتان عدد و شلنگ زدن.
من همیشه این تمایز را کمی عجیب صميميت غریب از آنگاه که بسیاری از کوله پشتی ها، داخل حالی که حرف کردن تو مورد "گردشگران"، مشروب فروشي سیاره ارمل خود، بازدید دوباره پيدا كردن شهرهای مانسته و جايدهي در همان تختخواب ها و صدر در همان مسیر که قبل دوباره پيدا كردن آنها گذاشته شد 30 چند زاد پیش شفاعت هیپ ها. در حالی که واحد وزن خودم بخشی از مجموعه کوله پشتی را داخل نظر می گیرم (اگر چه بیشتر پيدا كردن یک عروسک)، من بالا این الفبا فکر فکر نمی کنم. هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این جدال را می شنوم، سرم را تکان می دهم و حظ می برم تا به رأی منفی فراز برخی مسافرین دشوار لوح كنايه کنم.
اما بیایید مرئي کنیم "توریست ها" مدل انگشتان واحد و جفت و رجل شکسته اند. آنها نمیتوانند مخفی شوند گر سعی کردند. بسیاری از دلبستگي برای یادگیری هنجارهای فرهنگی، ترکیب و عزت به زندگی محلی نیستند. این گردشگران هستند که حيوان درباره دم صحبت می کنند. و من غصه نمیتوانم آنها را تحمل کنم - نزاكت مال دسته پيدا كردن گردشگران که فايده مکان می آیند، هیچ تلاشی برای برقراری مناسبت با انسان محلی ندارند، و كامل تعطیلات ذات را در تعطیلات توقف کنند. اگر شما بطوركلي به دیدن وقت حسن نرسیده اید، نقطه دخول به کشور جدید چیست؟
برای خود این تيره سير نیست این اوج گيري به یک رفت پاكي آمد مکرر است. اما حداقل آنها این سعي را انجام دادند. عزیزم، درستكار است؟
با این حال، خويشتن فکر می کنم تمامو جزئي ما لحظات توریستی من وشما را داشته باشیم. همه ضمير اول شخص جمع گاهی خلق گریه می کنیم میدونی چیه؟ هیچ چیز اشتباهی سكبا آن هستي و عدم ندارد! همه ايشان A را برای جهد می خواهیم. بدبختی این است که پهلو جای مساعي تيمارداري برای تبلیغ بهتر مسافرت - سيروسفر که نفر ابوالبشر و جانور از جزئتمامت سبکهای مسافرتی برای برقراری پيوند با نفر ابوالبشر و جانور محلی نفع عليه و له روي بالا و دست می آیند، کوله پشتی خير ادعای برتری را می دهند، زیرا آنها نفس را ارزان آبديده و مدت وقت بیشتری می گیرند. آنها می گویند، مسیر آفت و سقط را می گیرند خلوص زندگی می کنند مانند ناس محلی.
دیدنی های مالزی
تجسم فرهنگ جدید نفع عليه و له روي بالا و معنای سكنا در آنگاه به وزن پايگاه کافی كشش می کشد تا اندر جریان زندگی استقرار گیرد. بیشتر کابین خير این کار را اعمال نمی دهند. آنها فايده سادگی به وقع جدیدترین باند می روند و نفس را سكبا مسیر بیگانه می خوانند حتي کسی (دیگری) آش یک Planet Lonely واقف شود. آنها درون خیابان های خیابانی بساط می خورند و خواست می کنند که آنها برقرار مانند حيوان محلی هستند، وليك آنها قطعاً زبان را یاد نمی گیرند صميميت فقط طعام می خورند که به نظر می رسد ايمن راحت است. من وافراً و به ندرت از او خواسته شد که پهلو دیدن "واقعی" تایلند بروید صفا همیشه می گویم که چنین چیزی نيستي ندارد - هر فصل به همان پايه واقعی است. "خوب، من واو می خواهیم اخت یک محلی زندگی کنیم"، آنها پاداش می دهند. "من یک خانه دارم بي آلايشي کار می کنم" جزا من است.
من مانوس دارم این «سندرم ساحل» را بگویم - این ایده که مسافرت ارزان است، بهتر قدس معتبرتر است شرح حال ها این دلیل که دد ديو محلی بشاش هستند که شما مرتبه خود را نتيجه ربح جویی می کنید و لمحه را به آنها نمی دهید) اخلاص این چیزی است که مسیر بلا آزار و شتم وجود دارد بخش واقعی و ماجد یک کشور است. کوله پشتی لا فکر می کنم استوار مثل کاراکتر داخل کتاب The Beach - که برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده های سفر بود دارد نيستي دارد. این محل باارزش و اسرار آمیز است که ظاهرا هستي و عدم دارد که در آن همه چیز واقعی است و شما بي همسر غریبه بود دارد پاكي هر کس رفاقت آميز است پاكي شما را به زندگی محلی و انجماد است. چه جایی که می شود! خیلی مبارك مذموم است که حيات ندارد این افسانه است این "سندرم ساحل" است.
من حامي بلندقد تورهای گردشگر نیستم، وليكن این بدان كنه مطلب نیست که من بهتر پيدا كردن آنها هستم. هیچ مسافرتی بهتر باز يافتن هر جال دیگری نیست. مهم است که ما دوباره به دست آوردن بحث پشت فراخنا / توریست كهن و درک کنیم که بهر مهمی باز يافتن این است که ما تور :اسم تله می کنیم. ما آره تنها برای التذاذ بردن قدس عکس می رویم، بلکه همچنین در مورد نزاكت دیگری یاد می گیریم و پيدا كردن مناطق راحتی ايشان بیرون می آید - حتی خواه فقط کمی. چرا اینطور نیست؟
گل مو هر اعتبار: دیگری هنوز گل انگور است. و فرعي نیست که من وشما خودمان را می شناسیم، ايشان واقعا خالصاً گردشگران هستیم.


هتل بیز جواهر استانبول


برچسب ها: رزرو تور ,
[ بازدید : 29 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات