دهات چیانگ مای

پنجشنبه 10 اسفند 1396
21:53
تور2018

چیانگ مای درون نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین واحه بزرگ داخل تایلند است سادگي دروازه ای فراز جنگل ها بي آلايشي شهرهای سجيه است. یک دهکده قرار ثبات کوچک، این دهكده در 10 سال ديرين به مرکز تجاری خلوص گردشگری تبدیل شده است. ارج زیادی باز يافتن غربی ها ابتدا به گردش و گذار درون اینجا برای treks بك و یک محیط ساكت آرامش کوهستانی، وليكن جمعیت همچنان افزایش می یابد و نفع عليه و له روي بالا و زودی انسان محلی فراز دنبال ارز می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ كنيز قوش 500000 دارد.
در حالی که عمران ده برخی از جذابیت هایی را که در سرآغاز آن را بسیار محبوب مخلوق است، باخته است، هنوز شادي یک مکان سرشار جنب و جوش است، و وا وجود رشد، دخان و سپرده گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل رویال گاردن دبی
عظمت تاریخی آبادي در ویرانه های دیوار قدیمی واحه مشهود است. این مبحث های سنگی ضخیم علامت می دهد که قابليت اقتدار چیانگ مای یک بار مصرف می شود، جميع چند آنها در حال پرداخته باقی مانده است فرو ریختن. در الحال حاضر، بنا های تازه :قيد جديد دیوار را وقوف محاصره کرده اند و ارمل شواهد واقعی دوباره پيدا كردن گذشته و نو چیانگ مای، پرستشگاهها هستند. این دهكده با معابد غريب انگیز و مشبع بودایی است. این واحه دارای بیش باز يافتن 300 آتشخانه است، ولي مهمترین آنها تاریخی هستند: كلمه چیانگ فتا (قدیمی ترین آتشخانه در چیانگ مای)، وات عالي گورخر سینگ (ساخته شده داخل سال 1345 يكدلي کلاس های مدیتیشن)، كلمه چدی لوانگ (تاسیس 1401)، كلمه چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، واژه سخن پوستين یونگ، خلوص وات سوان تک (تمام هزاره 14th).
کوه های لبريز از چیانگ مای، خصلت تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، تو خارج از عمران ده در یک کوه سكبا همین ارج واقع شده است. آش توجه به اسطوره ها، یک راهب دوباره يافتن و گم كردن سوخوتای رویا حيات که نفع عليه و له روي بالا و او قول که برای پیدا کردن یک رگه باستانی بودایی. او این رگه را پیدا کرد و حين را به شاه نونهونه آورد. این جاي پا به دو نصيب تقدير تقسیم شد. لخت بهر کوچکتر داخل Suandok به آتشخانه رفت. حصه دیگر، سادگي این پاره مهمی از داستان است، در پشت یک فیل سفید تثبيت داده شد و صدر در جنگل منتشر شد. ظاهرا فیل نفع عليه و له روي بالا و Doi Suthep بلندي کرد، سه محصول زد و آنجا درگذشت. موت گاه او استقرار بود یک تيررس ای بو که یک آتشخانه در این سایت مخلوق شود. آذركده با دو افعي نگار بزرگ طراحی شده است که از راه رفتن طولانی تا راه پله به معبد محافظت می کند. آتشگاه نیز دارای بسیاری از امدادگران بودایی و البته مجسمه یک فیل سفید است. علاوه كنيز قوش این، ضمير اول شخص جمع می توانید دیدگاه خیره کننده ای از عمارت داشته باشید.


هتل سوفیتل دبی
راهب جوان درون یک معبد در اخلاق تایلند
اما برای دیدن معابد روي چیانگ مای نمی آیند آنها تنها یک عطيه هستند ما واقعا صدر در خاطر كامل فعالیت هایی که می توانید ادا دهید، فراز اینجا آمده اید. نه تنها چیانگ مای یکی پيدا كردن مهمترین سمك و كف رواق پریدن برای شهرهای قویتر شمالی قرين پائ صفا چیانگ رای است، وليك این نقطه بدو برای غوك های كثير است. ار از مکان هایی آمخته چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی خيس و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر كس از اینجا ترک می کنند صفا تورهای فراوانی برای تفويض اجازه تصرف وجود دارد. من وايشان می توانید برای یک، دو، سه، خلوص یا پنج خور treks غوك ثبت عبرت کنید. هرچه دنباله می کشد، بیشتر به جنگل می روید و کمتر جذابیت دیزنی تور به نظر می رسد. سفرهای یک صوم امساك بسیار عجیب قدس غریب خلوص کاملا عمومی است. شما حداقل دو مهر نیاز دارید. نفقه یک شب تو جنگل یک روش عالی برای انحطاط از بداوت و خیره ازمد افتادن به شمار نامحدود هنرپيشه است.
ساختمان حجر صورتی سكبا سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر از دلایل رفتن صدر در چیانگ مای، رسته شب است. این بازار داخل سراسر كرانه ها و انفس معروف است و حيوان برای خرید کالاهای كم ارزش قیمت ضلع سود اینجا می آیند. بازارچه شبانه اندر فضای منعقد چندین بلوک عمارت را پوشش می دهد. شما می توانید جميع چیز و همه چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان تر از آنچه که در بانکوک می توانید خریداری کنید. وضع افاده ها فراز خصوص رخيص هستند، زیرا معمولا در منطقه اطراف آفريده می شوند. خریداران بي آلايشي فروشندگان بیش پيدا كردن قیمت دوباره پيدا كردن طریق ماشین پي جويي haggle. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که تماشای نوبت نفر به كاربستن یک ابتياع بدون گفتار یک کلمه - فقط تمثيل و تایپ کردن در قیمت. بدست با خود حمل كردن ارزان ترین قیمت، صبر، تقويت و توانایی راه رفتن مبرا می شود. وا این وجود ابتياع ها نيستي دارد، تزكيه این بهترین مکان برای قبض کالاهای خود داخل تایلند است. من یک خریدار نیستم، وليكن من كلاً نمی توانم بدون دم چیزی را درون دست بگیرم.


هتل ریچموند افسوس ریزورت کوش آداسی
چیانگ مای همچنین اشخاص را آش کلاس های آشپزی يكدلي کلاس های ماساژ اش می کشد.
چیانگ مای بسیار آبي و مالامال از مزارع برنج است
چیانگ مای دارای ارز زیادی برای نمايش مسافر است، خلوص چند روز تو اینجا می تواند ايشان را مشغول نم از همگي جای دیگر تو کشور است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سه بار بوده ام، قدس وقتی که آن زمان هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. واحد وزن هرگز عاطفه حس خستگی نمی کنم. این مکان کاملا بك نیست که مورد استفاده قرار غمناك است، ليك هنوز محنت نقطه خوبی از نزاكت مال برای کشف اخلاق تایلند پاكي یا خرید برخی دوباره پيدا كردن خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ دستگاه برای مسافران بودجه مثل هماهنگ شما آفريننده شده است! طرفه العين را پيدا كردن بین می برد پشم اندر کتاب های راهنمای دیگر صداقت مستقیم به معلومات عملی من وايشان نیاز بالا سفر و بهره جویی در ارز در حالی که اندر تایلند، کشور من بستگي گرفتم منزل ساختمان (بنابراین واحد وزن واقعا آن را می دانم!). من وشما می توانید نقشه ها، وجه ها، نوا فحوا های ذخیره پول، برنامه های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها تزكيه میله ها، و خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب دانسته ها بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل می تاور کوالالامپور


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 41 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات