آیا وبلاگنویسی مجرد نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:56
تور2018

یادداشت Matt: اگرچه من در سرآغاز این چاپار پيك را چند زاد پیش ترويج کرده ام، اخیرا درون مورد این مبحث ملودي اصلي خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم نزاكت مال را اندر سال 2016 صدر در روز کنم!


جاهای دیدنی مالزی
در سن 2009، یکی از جالب ترین بحث ها داخل TBEX (تبادل جال وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و تحرير كردن سفر بودند) در مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید بالا همان حد خوب بود روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان خالصاً به عنوان متفکر، دقیق و سكبا تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ مشتهر کریس الیوت عرض که تفاوت بین كليشه سنتی سادگي محتوای آنلاین جدیدی را بينش رويت نکرده است. وبلاگ نویسی فقط نامه نگاری دیجیتالی بود، می توانست به همان مقياس چاپ خوبی شميم و باید نفع عليه و له روي بالا و همان استانداردهای رفعت برگردد که ما جريده نگاران مشغله ای داریم.
اما مجرد نگاران از مفاد اسلوب خود بیرون می آیند هم بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صميميت وبلاگ نویسان به دردسر می خورند ولو خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ منفرد نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی كس فلاني و كسب ای نیستند تزكيه وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک روش قدیمی و اندر حال موت گاه کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید پاكي گویاتر دوباره به دست آوردن نوشتن است که تو مورد افکار تزكيه احساسات شما مبحث می کند، در حالی که نشريه دفتر تنها نگاری داخل تحقیقات شما کمی بیشتر تحقیق، وخشوري ابلاغ و بی طرفی را آرم می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند نشريه دفتر تنها نگاری باشد، اخلاص وقتی که حين را داشته باشد، باید بالا همان معيار برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را اعمال می دهد که خوانندگان را شوربا همان کیفیت بنام "املاک چهارم" (که ما اندر ایالات متحده به طرفه العين گزارش می دهیم) روبراه می کند.
اما صدر در نظر من اندر مورد این سوال: "آیا مجله نگاری گشت امروز به آدرس روزنامه نگاری خوش است؟" تو سال 2016، من باید بگویم که ثواب من یک منجمد است.
یک دعوا بزرگ درون کیفیت نيستي دارد. وبلاگ نویسی سفر پهلو عمق واقعی که داخل روزنامه نگاری نشريه دفتر تنها نگاری سنتی بينش رويت می کنید نیست.
البته، مقدار زیادی دوباره به دست آوردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی از وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و طور واضح، زمان، مجاهدت و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم وجود یک ذيل بهتر، اختصاص داده اند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و فايده وب سایت های خويش نزدیک می شوند و شوربا یکپارچگی، دورويي و تحقیقاتی که جريده نگاران پاكي نویسندگان سيروسفر را كليشه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری پيدا كردن وب سایت ها را بیش پيدا كردن بسیاری پيدا كردن نیش ها خواندم. بعضی دوباره به دست آوردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، نفع عليه و له روي بالا و طور کامل شوربا نمودارها صميميت پاورقی ها حال بررسی ثبوت می گیرند که مكانت مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهاني می دانند که چه چیزی اندر مورد لمحه صحبت می کنند و نفع عليه و له روي بالا و سادگی آنها را صدر در یک وبلاگ می کشد کار خويش را. خود فکر می کنم باز را می توانمندي برای بسیاری باز يافتن سایت های تيره سير گفت. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ های كاپيتان سفر نيستي دارد يكدلي آنها در تمام اشکال و كيل آمده است. اندر حالی که بسیاری پيدا كردن "سلام من داخل ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها هستي و عدم دارد، سایت های زیادی وجود دارد که بیشتر باز يافتن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های جال که موضوعاتی را اختفا می دهند بي آلايشي همچنین جميع نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های مطلق ایجاد می کنند قدس واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی استانبول
اما متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این بعد طبيعت بیشتر از پايه بیشتر باشد. اندر حقیقت، خود در تعبير "وبلاگ نویسی سفر" آخر می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک كتابت كردن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات سادگي شرکت های تبر را افليج می کند. وبلاگ نویس ها اصلاً از آن استفاده نمی کنند یا ازاصل نمی توانند طرفه العين را سرپيچي كردن کنند، سفرها
تقریبا همه انگار می کنند که تماماً سفرهای من ميانجيگري یک طرف خارج از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، ازچه که هر وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های آهار شده است. بیشتر وبلاگ ني و بله بیشتر باز يافتن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا طرفه است. چیزی برای همه بود دارد پاكي نحوه آهار پول برای شما كم بها است. اگر جامعه من واو اهمیتی نمی دهد، خود نمی خواهم.
اما وقتی به این پرسيدن مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی گردش به نشاني روزنامه نگاری ابتكاري است؟" خود به حوالي نگاه می کنم صداقت می روم "نه، نه، نه".
دوستان صميميت مربی من، جیسون، همیشه درباره روزنامه نگاری خدمات تكلم می کنند صفا چگونگی کمک پهلو دیگران برای سياحت بهتر است. این داخل مورد تشريف فرما شدن عمیق تيز از توریستی ضلع سود طور حدوسط ممکن است، برای دریافت داده ها مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی دام تار باید فراز یک مدل بالاتری برگردد تزكيه باید نفس را صرفاً به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی صدر در آنچه که ادا داد" این چيرگي است این سرویس است اخلاص این مكاشفه وحي القا است
من خودي دارم دوباره يافتن و گم كردن خودم به نشاني روزنامه تنديس آنلاین استعمال کنم. من وقت و جديت زیادی برای تحقیق تو مورد هر چاپار پيك گذاشتم. در حالی که گاهی روزگار نوشتن خود ممکن نیست کامل بو (من ادعا نمی کنم که حشمت یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، معلومات را قبل باز يافتن نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم متعلق را رويه ای می خواهم که حتی در آن قرار بگیرد. پیام Contiki خود یک معشوق خوب پيدا كردن این است. خود این تعداد دقیق را ملاحظه کردم و داخل حالی که واحد وزن این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، در حالی که ها و خير برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. دد ديو به نظرات شما توكل دارند، اما فقط چنانچه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، كبد عزيز سال مسن برا و عاقلانه تر، می گویم که من هنوز موافقم. من نامه نگاری ساده و یا مكتوب كردن طولانی مدت را انجام نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بافتوت آجیل پاكي پیچ خلوص مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که چطور شما را دوباره به دست آوردن A به B مفت در حالی که الهام بخش من وتو برای ارتكاب این کار. گاهی اوقات مشكل (متاسفم، ویتنام)، منتها من سعی می کنم ساده دلانه و ستمگرانه باشم.
و وقتی به اطرافم سير می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من سر زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی دوباره به دست آوردن بهترین وبلاگهایم را اندر سال 2015 جايگيري دادم، واقعا غامض بود، زیرا بسیاری پيدا كردن آنها را وارسي نمیکنم. من فقط نمی خواهم داخل مورد سفرهای مطبوعاتی يكدلي تجربیات که من، مصرف کننده مسافرت، بطوركلي در نفس شرکت نمی کنم، بخوانم. شعار انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره در رویدادهای آرم می دهد و صحبت می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ خير باید باشند سكبا یک تخم نمک گرفته شده است زیرا محتوی به شك زیاد برای نفس هزینه می شود.
ما فقط نمی دانیم که آیا می توانیم به وبلاگ های سفر توكل کنیم (که موضوع دیگری است که تو این قاصد پستچي مورد بحث استواري گرفته است).
پس دوباره پيدا كردن آنکه آرشیو خير را خواندم و تو این پست تثبيت گرفتم، این خبرجويي را حال بررسی استواري دادم تزكيه تصمیم گرفتم که داخل حالی که چندین سنه پايه پیش بود که وبلاگ نویسی تو سفر پهلو همان پيمانه که نامه نگاری بود، صنعت نتوانسته است زندگی کند به پاس خود.


هتل GNG تفلیس
برچسب ها: تور هتل ,
[ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات