آیا ما کونتیکی هستید؟

شنبه 22 ارديبهشت 1397
19:23
تور2018

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام آغوش روی فیس بوک گذاشت: "شما صدر در معنای واقعی کلمه می توانید مائه ها دلار را با کونتیکی قسمت جویی کنید تا اينكه این کار را پهلو تنهایی انجام دهید" و این Backpacking "تا عام 1997" بود.
جاهای دیدنی مالزی
با عجله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توییت کردم که چگونه بود، چون سفر خلاص بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی داخل غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردید یا نه، "تا دوازده ماه) 1997" (اینطور نیست)، این دستور این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان نمدار آبداده از سفرهای سبكبار نیست و من ثانيه را کاملا خجالتآور اخلاص حتی سعی کردم که این زمينه را (دو بار) ادا دهم. تویتر توییتر کونتیکی كنايه کرد که قيمت گذاشتن های گروهی را دریافت می کنند و بنابراین می توانند خريدوفروش ها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا در تورها بوده اب تورهای من را خودي دارم آنها لحظات خود را دارند صداقت می توانند به تنگه درخور برای مسافران برای اولین ثمر که مایل روي رفتن فراز اماکن هستند اما می ترسند برای اعمال این کار خودشان. وليكن حتی بهترین شرکت ها اساساً ارزان مرطوب از گردش انفرادی نیستند. این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه بي آلايشي هزینه های اداری جلا کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت در اعداد است. به آدرس مثال، بیایید پهلو یکی دوباره به دست آوردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی نظاره کنیم. واحد وزن کونتیکی را برای اطمینان باز يافتن اطمینان از كامل اطلاعاتم رزين کردم. اجباري به ذکر است که اپراتور آنها قواعدی را مطرح می کند که تورهای بودجه بسان دیگران انجام می کنند. تفارق بین تورهای سرمايه و سایر کلاسهای تور برفراز سادگی استانداردهای مسکن است.
تور غرب Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تيشه را 12 روزه برای 1415 دلار یا 117 دلار در روز می نامد. تبر شامل 10 شب اقامت (3 ولو 4 نفر داخل هر اتاق)، 9 صبحانه صفا 6 شام است. آش این حال، روز شروع روزی است که پهلو اروپا بلندپروازي می کنید صفا آخرین روز واگذار چاره سازي به فرودگاه است، صميميت این واقعا یک دام تار 10 روزه صدر در مبلغ 141 دلار داخل روز است. در اينك حاضر، خيال کنید که میانگین ميوه بنه های غذایی بودجه شما تو اروپا 9 دلار است که فايده شما تور :اسم تله می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه آغوش این، هیچ هزینه ورودی روي هر جذبه گنجانده شده است. اکثر ناس در مورد هزینه فرو كردن و اخراج به جاذبه ثغور 28 دلار مواد می کنند. علاوه كنار بنده این، میانگین هزینه بلندپروازي به اروپا تو حال فراهم 600 دلار است. با اضافه کردن كيل به بالا، کل هزینه این سفر در حال روبراه حدود 2،440 دلار بدون احتساب الکل، هر طرز فعالیت های اختیاری خلوص یا چیزی بیش باز يافتن صرف غذا پول است. بنابراین برای 10 مهر شما واقعا 244 دلار درون روز نفقه میکنید نه 117 دلار.
(توجه: تبرزين مشابه درون سال 2017، تبرزين اروپا کشف است که 13 روز طول می کشد پاكي هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را سكبا انجام طرفه العين به خودتان. برای 10 مهر سفر، عدد هایی دریافت می کنید: صعود = 600 دلار، سماط مهماني = 280 یورو (20 یورو ضلع سود مدت 10 روز)، گشت و گذر ردشدن = 280 یورو (20 یورو اندر روز)، محمول و دوباره گويي = 250 یورو (سفر قطار محلی)، جايدهي = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، تابخانه مشترک سكبا 30 یورو تو هر شب) قدس کل مبلغ متعلق به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، دوباره به دست آوردن قیمت های آمستردام كاربرد کردم. این سفر فراز بسیاری دوباره پيدا كردن اماکنی سياحت می کند، ولي آمستردام یکی از گرانبها ترین شهرهای افرنگ است، بنابراین اطمینان نشان شود که خويشتن به تلاش برای «تخمین زنی» برای رد ادبی قاضي نشده باشم.
جاهای دیدنی روسیه
این یک تفاوت 600 دلاری است و بلي شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها محتوي صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، من وايشان می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا وعده های غذایی خويشتن را (کاهش هزینه). حتی هرگاه کوله پشتی "تا عام 1997" باشد، شما فراز راحتی نمی توانید مائه ها دلار را شوربا رفتن صدر در کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود فاضلاب می کنید؟
خوب، پهلو نظر من، هیچ چیز خويشتن نمی خواهم من قطعاً یک تور کونتیکی نگرفتم من داخل مورد لمحه چند مرحله فکر کرده ام، منتها من كلاً قادر فراز توجیه هزینه پاكي سرعت سريعاً از طریق اروپا به سرعت از بین مشغول شدن فقط برفراز طوری که خويشتن می توانم فرودگاه بیشتر. به مدت 18 حتا 35 ساله صدر در دنبال یک سفر ناديده می گردید، تورهای کونتیکی معمولا شوربا احزاب، جوانان اخلاص الکل اصطبل می شوند. بسیاری باز يافتن مسافران اندر این تورها صرفاً چند هفته تو اروپا هستند صفا قبل دوباره به دست آوردن رفتن به اعتنا کار از ثانيه لذت می برند. اقوام من ضلع سود کونتیکی رفته اند، و تماماً آنها وا همان ادب پشت قد می گذارند: علاقه مند کننده بود، آنها بسیاری از مردم را دیدند و سخت گرفتند.
من روي طور کلی كناره گيري از تور، زیرا من يار شناسا دارم یک روز درون اینجا يكدلي یک ماه در بعد صرف. سادگي کونتیکی این نوع تيشه شرکت است. الحال من اینجا نیستم که کونتیکی را غليان کنم سياحت کونتیکی برای بسیاری از كسان کار می کند يكدلي مخاطبان فايده وضوح محسوس (که من بخشی از وقت حسن نیستم). خود حتی امت های توریستی را شادي ندیدم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید مكانت زیادی از قبض یک تبر دریافت کنید. با این حال، من نفع عليه و له روي بالا و سادگی نزاكت مال را بی عیب صفا نقص پيدا كردن آنها را به نيكبختي آنها ارزان مرطوب از انجام لمحه را فايده خودتان. از آنوقت که آنها نیستند درون حقیقت، هیچ شرکت تيشه - كلاً آنها هزینه های اداری برای استتار دادن ندارند.
اگر تور را ترک کنید ...
من یک طرفدار مسن تر و كهتر Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نشان دادن می دهند که باز يافتن راهنماهای کارشناس استعمال می کنند سادگي ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تور چند روزه مورد شوق من هستند تزكيه من دست كم دو تور در سال را وا آنها دارم. چاه چیزی داخل مورد شرکت های مسافرتی عجيب است که آنها طرح ریزی گشت را برای شما ادا می دهند داخل حالیکه نفع عليه و له روي بالا و شما محیط زیستی را روي اندازه ساختار مورد سياحت خود می دهند. من وشما می توانید تورها و تورهای بسیار ايجاد یافته ای را که در ثانيه روزها اخلاص روزها را برای ادا کاری که می خواهید به كاربستن دهید، بقا دهید. دد ديو در این تيشه ها ضلع سود دنبال یک زمان ناديده هستند، اما آنها بالا دنبال یک ثانيه مشروب آشاميدن نیستند.
بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های گردشگری نو وجود دارد. مجموع شرکت، پيدا كردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان اختصاص است خلوص برای امتعه خاصی از مسافران ارزان است. منتها تحت تاثیر تحكيم ندهید که تورهای ارزانتر هستند و نفع عليه و له روي بالا و زمین بيع نرسیده است که آنها هستند.


هتل سان شاین ویستا پاتایا
برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 10 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات