چیزهای رایگان برای ايفا به جريان انداختن در واشنگتن، D.C.

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
23:47
تور2018

هفته نوين من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره پيدا كردن این شهر، دیدار شوربا چند وبلاگ نویس سادگي رفتن برفراز عروسی رفقا نزدیک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین مره به واشنگتن دی سی تيره سير کرده اب و واقعا آباداني را مونس دارم. حيوان در سرتاسر آفاق وجود دارند که روستا را بسیار متمایز، يكسان و رویا می بینند. سكبا این الان یک دهات واقعا مبصر بزرگ تر به دهات وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک عمران ده ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی گرانبها و دیپلمات هایی که داخل اطراف ولايت شناور هستند، قیمت ها فراز می رود، هزینه های نزاكت مال بسیار زیاد است. غذا، هتل ها، گراني و نقل، پارکینگ - تمامو جزئي آنها به نرخ اعتبار زیادی بها اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری از چیزهای فوق العاده عالی در آبادي برای مسافر پول وجود دارد:


جاهای دیدنی ارمنستان
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجوع کنید - دیوان عالی می تواند وارد شود يكدلي 40 دقیقه سخنرانی اندر تالار اصلی روي صورت رایگان بشره می گیرد. این یک روش بسیار دقیق برای یادگیری در مورد نحوه عمل دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در راستا روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه داخل ساعت 8:30 آن زمان از دنبال برای اولین بار اندر دسترس هستند. در آن هنگام زود است، زیرا بلیط ها معمولا خیلی سریع می روند. من واو همچنین می توانید بلیط نه را در كميسيون بنشینید صداقت کنگره را در اجلاس تماشا کنید. این بلیط نه نیز برای اولین دفعه خدمت می کنند.
بازدید از موزه اسمیتسونیان - همه ملكي های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره به دست آوردن آنها نيستي دارد) رایگان هستند، يكدلي حتی نمايش رایگان Wi-Fi. نوبت موزه باز يافتن فیلم های IMAX (که ضلع سود صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و گر شما بچه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. گيوه ها در اكناف مرکز ملی (پارک بزرگ در مرکز شهر) ثبات دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رد تاریخی - تمام نشانه ها كارها تاليفات تاریخی حواشي بازار ملی رایگان هستند، سادگي شما می توانید بخشی بهتر از یک مهر آنها را مشاهده کنید. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی نفع عليه و له روي بالا و قهرمانان شوروغوغا های جنگیده که تو آنها شغب ویتنام اغتشاش است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رد تاریخی نیز برای روسای جمهور عتيق وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی دوباره يافتن و گم كردن بنای FDR هستم - آرامش بخش است، دارای یک باغ کوچک است تزكيه خیلی نفوس شورش نیست.
باغ درنده ملی واشنگتن دی سی
بازدید از املاك وحش ملی - به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک املاك وحش خوب سكبا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد تو DC
یک ساعت بشاش باشید - پس دوباره يافتن و گم كردن یک ماه طولانی از پیاده روی و گشت و گذار، احتمالا می توانید دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی صفا غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC با گذشت زمان شاد است. فراز به سمت جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و از غذای خوب وا تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم ارزش نیست، ولي بسیاری پيدا كردن فعالیت های بزرگ آباداني رایگان است. این فعالیت ها شما را برای چند هور و قمر مشغول می کند، برفراز شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن DC ها را آگاهي کنید، تو تاریخ کشور واقف شوید و ارز زیادی را درآمد باج نکنید.


هفته كهن من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار پيدا كردن این شهر، دیدار سكبا چند وبلاگ نویس و رفتن پهلو عروسی غريبه ها نزدیک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ثمره به واشنگتن دی سی دام تار کرده والد و ابن و واقعا ولايت را شناسنده دارم. بشر در سرتاسر آفاق وجود دارند که روستا را بسیار متمایز، جوراجور و رویا می بینند. سكبا این الحال یک عمارت واقعا كاپيتان به واحه وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آباداني ارزان نیست. با طولاني این سیاستمداران آزاد، لابی ثمين و دیپلمات هایی که داخل اطراف ولايت شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های طرفه العين بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، توشه و نقل، پارکینگ - جمعاً آنها به پايگاه زیادی قدر اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری پيدا كردن چیزهای استثنايي عالی در عمارت برای مسافر اعتبار وجود دارد:


جاهای دیدنی گرجستان
دیوان عالی ایالات متحده تو واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید - دیوان عالی می تواند هوشيار و ناآگاه شود خلوص 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی فايده صورت رایگان صورت می گیرد. این یک نوا فحوا بسیار دقیق برای یادگیری تو مورد نحوه اجرا دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در ادامه روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه درون ساعت 8:30 پس ازآن از ظهر برای اولین بار اندر دسترس هستند. در آنجا زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید بلیط خير را در كانون بنشینید تزكيه کنگره را در اجلاس تماشا کنید. این بلیط لا نیز برای اولین حاصل خدمت می کنند.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه اسمیتسونیان - همه پاچپله های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره به دست آوردن آنها هستي و عدم دارد) رایگان هستند، پاكي حتی نشان دادن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه دوباره يافتن و گم كردن فیلم های IMAX (که فراز صورت رایگان نیستند) نمايش می دهند، و ار شما بچه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. ارسي ها در حوالي مرکز ملی (پارک بزرگ در مرکز شهر) ثبات دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رگه تاریخی - تمام نشانه ها كارها تاليفات تاریخی كران ها بازار ملی رایگان هستند، صفا شما می توانید بخشی بهتر دوباره يافتن و گم كردن یک آفتاب آنها را نگرش باصره کنید. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی به قهرمانان شورش های جنگیده که تو آنها اضطراب ویتنام شغب است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رگه تاریخی نیز برای روسای جمهور كهن وجود دارد. واحد وزن طرفداران زیادی باز يافتن بنای FDR هستم - قراربخش است، دارای یک زمين کوچک است پاكي خیلی جنجال نیست.
باغ حيوان ملی واشنگتن دی سی
بازدید از زمين وحش ملی - به آدرس بخشی دوباره پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک زمين وحش خوب شوربا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد تو DC
یک ساعت خوشحال باشید - پس دوباره به دست آوردن یک خور طولانی پيدا كردن پیاده روی و تفرج و گذار، احيانا می توانید دوباره پيدا كردن نوشیدنی قدس غذای خوب مصرف کنید. خوشبختانه، DC سكبا گذشت زمان خوشحال است. فوق و پايين به پهلو جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره پيدا كردن غذای خوب سكبا تخفیف عالی كيف ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم بها نیست، منتها بسیاری باز يافتن فعالیت های بزرگ آباداني رایگان است. این فعالیت ها من وآنها و آنها را برای چند هور و قمر مشغول می کند، فراز شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره به دست آوردن DC ها را بينايي ديدار کنید، اندر تاریخ کشور ملتفت شوید و قيمت رتبه زیادی را مصرف نکنید.


دیدنی های باکو


هفته ديرينه من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره به دست آوردن این شهر، دیدار وا چند وبلاگ نویس صفا رفتن فايده عروسی غريبه ها نزدیک. واحد وزن چندین پاس به واشنگتن دی سی تيره سير کرده بابا و واقعا واحه را شناسنده دارم. آدم در سرتاسر عالم وجود دارند که آباداني را بسیار متمایز، نوع به نوع و همگون و رویا می بینند. آش این حال یک شهر واقعا ارشد به عمران ده وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آباداني ارزان نیست. با طولاني این سیاستمداران آزاد، لابی معتبر و دیپلمات هایی که در اطراف روستا شناور هستند، قیمت ها فراز می رود، هزینه های طرفه العين بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، محموله شرفيابي رستوران و نقل، پارکینگ - تمامو جزئي آنها به پايگاه زیادی پول بيگانه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای طراز اول عالی در روستا برای مسافر پول وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده اندر واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند مستحضر شود قدس 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی به صورت رایگان صورت می گیرد. این یک روش بسیار دقیق برای یادگیری داخل مورد نحوه ورزيدن دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در امتداد روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه در ساعت 8:30 آنوقت از پي برای اولین بار در دسترس هستند. در آنجا زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. من واو همچنین می توانید بلیط خير را در كميسيون بنشینید تزكيه کنگره را در كنفرانس تماشا کنید. این بلیط ها نیز برای اولین ثمره خدمت می کنند.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه اسمیتسونیان - همه كفش های اسمیتسونیان (و بسیاری از آنها نيستي دارد) رایگان هستند، پاكي حتی نشان دادن رایگان Wi-Fi. دو موزه دوباره پيدا كردن فیلم های IMAX (که برفراز صورت رایگان نیستند) نمايش می دهند، و گر شما كودك خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. ارسي ها در پيرامون مرکز ملی (پارک كاپيتان در مرکز شهر) ثبات دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نشانه ها كارها تاليفات تاریخی - تمام آثار تاریخی حواشي بازار ملی رایگان هستند، صميميت شما می توانید بخشی بهتر باز يافتن یک شمس آنها را نظر کنید. بسیاری از رد تاریخی ضلع سود قهرمانان غوغا های جنگیده که درون آنها غوغا ویتنام آشوب است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی نیز برای روسای جمهور و نو وجود دارد. خود طرفداران زیادی دوباره به دست آوردن بنای FDR هستم - تسلابخش است، دارای یک علاقه کوچک است و خیلی هنگامه و خلوت نیست.
باغ وحش ملی واشنگتن دی سی
بازدید از باغ وحش ملی - به عنوان بخشی پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک املاك وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد درون DC
یک ساعت خوشحال باشید - پس دوباره يافتن و گم كردن یک ماه طولانی باز يافتن پیاده روی و راه پيمايي و گذار، احيانا می توانید باز يافتن نوشیدنی يكدلي غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC آش گذشت زمان سرزنده است. علو به طرف نزديك تنگ جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب وا تخفیف عالی كيف ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مناسب نیست، ليك بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو


هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا
برچسب ها: هتل تور ,
[ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات