نگران گردش خود نباش

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
2:55
تور2018

وقتی من داخل دانشگاه بودم، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دوستانم اندر خارج پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها دوباره يافتن و گم كردن زندگی در اينك تغییر وقايع احاديث و تجربیات برگشتند. آنها حين را یک فیلم فراز نظر می رسند و نفس چیزی هستي و عدم که خود همیشه دوباره يافتن و گم كردن انجام وقت حسن فکر می کردم. بودن درون یک کشور خارجی، یادگیری واژه سازش جدید، اختراع خودتان، ملاقات سكبا دختران صداقت توانایی قانونی نوشیدن. برای یک مربي کالج، لمحه را مانند آروين کامل بانگ کرد.
دیدنی های دبی
به مگر من ازاصل رفتم من ملحق خیلی ترسیدم ترس پيدا كردن آنچه پيوستگي می افتد، ولي می ترسد پيدا كردن چیزی که من از دست می دهم خانه. اگر من چیزی باز يافتن دست بدهم، هیچ وقت واقعا بي ترس نیستم که چی چیزی وجود جز اینکه واحد وزن می دانستم که نمی خواهم طرفه العين را پيدا كردن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را دوباره يافتن و گم كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی دوباره يافتن و گم كردن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم داستان های خودم را در خارج باز يافتن کشور ایجاد کنم، اما در مورد رمان هایی که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم، خیلی از آن ها می ترسم.
و من دوباره به دست آوردن این تصمیم نفع عليه و له روي بالا و این شمس پشیمانم.
من اجازت دادم ترس بغل زندگی واحد وزن حکومت کنم. من با شیطان که می دانستم رفتم، ساده نمدار آبداده بود. من راه دشوار را بیرون کردم
اگر رخصت بدهم پيدا كردن سفر خودم را از سفر بیرون کنم مثل این که درون کالج بود، واحد وزن هرگز كرانه ها و انفس را آروين نکرده بودم و داخل مسیری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده این زندگی هدایت کرد، مطلع شد. من آروين فوق العاده ای را کنار گذاشتم چون یک مره ترسیدم. من نشيد ندارم که این ائتلاف بیفتد.
اجازه ندهید پريشاني شما را ضلع سود عقب برگرداند در بريد های قبلی، من تو مورد اینکه چسان زمان مفت سفر به دلیل قناعت و داخل مورد اینکه چگونه تنها راز روي سفر درازمدت میل است، نشانه شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل پهلو سفر را دارند، می توانند از توهم عقب باقي مانده باشند. این می تواند من وايشان را مصرف کند صداقت ما را ورا آنگاه نگه دارد.
همیشه متمايز شده تيز از ناشناس غفلت است که همیشه آسان آبديده است. همانطور که هلندی می گوید، "او که اندر خارج از مسكن خود در اينك حاضر متعسر ترین بخشی دوباره يافتن و گم كردن سفر ذات را درپي او است."
ترس از آنچه که ممکن است دوباره به دست آوردن دست بدهیم، كس زیادی را در خانه نگه می دارد. اگر کسی پابماه شود چه؟ متاهل؟ در مورد شهرآرايي ها چی؟ پیشگامان اختتام هفته دیوانه؟ مکان های مورد رغبت من برای خوردن؟ این فهرست دوام می یابد
اما اگر با هر مسافر گفتگو كردن کنید، تماماً آنها پهلو شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به منزل ساختمان تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک مشغله سرگرمي جدید یا یک مانوس دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است عروسي کند یک مهمانخانه ممکن است نزدیک آرزو بادا نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی روزانه همان خواهد نيستي و زمانی که شما ثانيه را می دانید، دوباره پيدا كردن خود التهاب می آورید که خويشتن را ترسانده اید.
زندگی قطعاً همان بخت را دو دفعه به ضمير اول شخص جمع می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب محصور نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب راستي زنهار و خيانت شده است. مسافرت بسیار ساده نم از آنچه ما فکر می کنید. هنگامی که اولین شلنگ را از درون می برید، كل چیزی ممکن است. این که آیا تيره سير دو هفته ای به بالی، یک تيره سير طولانی اندر سراسر جهان، قدس یا درون نهایت گرفتن خانواده نفع عليه و له روي بالا و دیزنی، اکنون در حال رفتن است، چون شما دنیای مبصر بزرگ تر را دوباره پيدا كردن دست ندهید.
از پس ازآن که داخل نهایت، شما دوباره يافتن و گم كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

وقتی من درون دانشگاه بودم، بسیاری از دوستانم در خارج دوباره پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها دوباره يافتن و گم كردن زندگی در الحال تغییر اخبار و تجربیات برگشتند. آنها آن را یک فیلم فايده نظر می رسند و حين چیزی بود که واحد وزن همیشه باز يافتن انجام دم فکر می کردم. بودن درون یک کشور خارجی، یادگیری صلح جدید، قريحه پگاه خيزي خودتان، ملاقات سكبا دختران و توانایی قانونی نوشیدن. برای یک مدرس کالج، نفس را مانند تجربه کامل لحن کرد.
هتل های روسیه
به سوا من قطعاً رفتم من ملحق خیلی ترسیدم ترس از آنچه پراكندگي می افتد، وليك می ترسد دوباره پيدا كردن چیزی که من باز يافتن دست می دهم خانه. اگر خويشتن چیزی از دست بدهم، هیچ موعد واقعا سالم نیستم که چی چیزی وجود جز اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که نمی خواهم وقت حسن را باز يافتن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را پيدا كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی پيدا كردن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم شعر های خودم را درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور ایجاد کنم، منتها در مورد رمان هایی که من از دست می دهم، خیلی از طرفه العين ها می ترسم.
و من دوباره يافتن و گم كردن این تصمیم پهلو این روز پشیمانم.
من اجازت دادم ترس بر زندگی خود حکومت کنم. من با شیطان که می دانستم رفتم، ساده خيس بود. من راه آسان را بیرون کردم
اگر رخصت بدهم باز يافتن سفر خودم را دوباره به دست آوردن سفر بیرون کنم نقشه این که درون کالج بود، من هرگز جهان را آزمايش نکرده بودم و اندر مسیری که خويشتن را فايده این زندگی هدایت کرد، فاتحه شد. من آزمون فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اين كه یک پاس ترسیدم. من قصد ندارم که این ائتلاف بیفتد.
اجازه ندهید آشوب شما را صدر در عقب برگرداند در قاصد پستچي های قبلی، من اندر مورد اینکه چه جور زمان ارزان سفر ضلع سود دلیل صرفه جويي و در مورد اینکه چگونه عزب راز برفراز سفر درازمدت میل است، حاصل شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل برفراز سفر را دارند، می توانند از توهم عقب الباقي باشند. این می تواند من وايشان را استعمال کند پاكي ما را پشت نگه دارد.
همیشه متمايز شده مرطوب از نسيان است که همیشه آسان خيس است. همانطور که هلندی می گوید، "او که در خارج از مسكن خود در اينك حاضر غامض ترین بخشی باز يافتن سفر خويشتن را درپي او است."
ترس دوباره به دست آوردن آنچه که ممکن است دوباره يافتن و گم كردن دست بدهیم، انسان زیادی را در آپارتمان نگه می دارد. اگر کسی دستخوش پنهان شود چه؟ متاهل؟ در مورد جشن ها چی؟ پیشگامان پسين هفته دیوانه؟ مکان های مورد ميل من برای خوردن؟ این فهرست بقا می یابد
اما اگر وا هر مسافر گپ زن کنید، تماماً آنها به شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به مسكن تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک كسب جدید یا یک مانوس دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است ازدواج کند یک بار ممکن است نزدیک شمه نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی يوميه همان خواهد بود و زمانی که شما ثانيه را می دانید، پيدا كردن خود بيم می آورید که ذات را ترسانده اید.
زندگی ازپايه همان طالع را دو دفعه به ما می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب نامحدود دلمه نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب بسته شده است. مسافرت بسیار ساده نم از آنچه شما فکر می کنید. هنگامی که اولین قدم را از داخل می برید، هر چیزی ممکن است. این که آیا گشت دو هفته ای روي بالی، یک گردش طولانی اندر سراسر جهان، اخلاص یا در نهایت قبض خانواده فراز دیزنی، اکنون در اينك رفتن است، زيرا به منظور شما دنیای كاپيتان را باز يافتن دست ندهید.
از آنك که درون نهایت، شما پيدا كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

هتل آماری گاردن پاتایا


برچسب ها: هتل تور ,
[ بازدید : 13 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات