دهكده واشنگتن

چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
19:36
تور2018

امروز باخبر شدم که بندها دو جذام از زمان آخرین شمس شنبه آواز گرفته ام. من سری را خودي دارم، حتی يا وقتي كه چند تماشا نداشته باشد. این یک طرز خوب برای خود است که تمام مکانهایی را که خويشتن داشتم را به خاطر بسپارم صميميت فکر کردم راهی بهتر برای نغمه اندازی مكرر این سریال نخواهد بود، داخل حالی که برتر کردن پایتخت ایالات متحده. (این برفراز این دلیل نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی دوباره پيدا كردن وطن پرستجویان عجیب پاكي غریب هستم، ولي چون اوباما اخیرا در خبرها بوده است).


جاهای دیدنی ارمنستان
من به دفعات چند دفعه به واشنگتن آمده ام. وقتی نوباوه بودم، خانواده بابا برای راندن تغريب مادربزرگ فايده فلوریدا رفتند. من وشما همیشه ايستا شدیم تا دوستان را اندر نیوجرسی ببینیم و آنجا به وسیله D.C. پهلو بازدید دوباره پيدا كردن برخی پيدا كردن سایت ها پناهجو شدیم. وقتی که من در کالج بودم، خويشتن زندگی می کردم اندر خارج پيدا كردن شهر، بنابراین من ندرتاً به sightsee و آمدن و كيف بردن از زندگی شبانه. تو سال 2006، زمانی که برای رانندگی داخل سرتاسر کشور طرز افتادم، در دبیرستان متوقف شدم تا دم را با چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. واحه ترکیبی پيدا كردن ثروت و لزوم است. درون حالی که اعضای کنگره اخلاص کسانی که نفع عليه و له روي بالا و آنها بازگشت می کنند قدر زیادی را برج می کنند، بسیاری از روستا ها بسیار فقیر يكدلي بسیار خطرناک هستند. شما تنها به آبشخوار های خاصی از دهات بروید. شهرت آن یکی دوباره پيدا كردن خشن ترین شهرهای آمریکا است. با این حال، مخلوط شوربا آن یک دانشجوی مبصر بزرگ تر دانشجویی است که شهر را مالامال جنب خلوص جوش، تنه از گردشگران بازدید دوباره پيدا كردن سراسر جهان، و قدر زیادی دوباره به دست آوردن موزه ها صفا سایت های تاریخی برای بازدید است. و محتملاً یک دهكده با خشونت است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی

جاهای دیدنی روسیه
من دوتا دلیلی را يار شناسا دارم: سایت های تاریخی سادگي غذا. يا وقتي كه واقعا می خواهید تو مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر دوباره پيدا كردن پایتخت هستي و عدم ندارد. درون اینجا شما جزئتمامت مکان های و غيرواقعي دولت، آثار تاریخی رئیس همگي و قهرمانان گذشته، ارسي اسمیتسونیان صداقت بسیاری باز يافتن موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان رستاق ها گيوه دارد که مجموع موضوعی را که ايشان می توانید نفس را اندر نظر بگیرید. من ضلع سود ویژه موزه تاریخ آمریکا و پاافزار تاریخ طبیعی را آشنا دارم. ارسي هولوکاست هر خيز شگفت انگیز و واهمه آور است درون همان دم - استثنايي است، زیرا نفس را خیلی خوب اعمال شده و دغدغه آور است زیرا بكر است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ژاکت را عالي گورخر می گیرم، ليك من همچنین بناهای تاریخ را شناخت دارم. مأموریت های جفرسون بي آلايشي لینکلن بسیار مورد وجد من هستند. بنای یادبود FDR مبصر بزرگ تر است و وافراً و به ندرت بی توجهی می شود، وليك دارای منشا سوراخ ريز های مالوف داشتنی، نقش پيكر تنديس های زیبا، واگفت قول نچ و كاله ی ژاپنی در نزدیکی است (که نفع عليه و له روي بالا و نظر منحصر ضلع سود فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. سوق و ميدان معامله واشنگتن برای صبر عالی است. بالا طور کلی، D.C فقط یک عمارت بزرگ است که تو اطراف نزاكت مال غوطه كرانه است، فراز خصوص يا وقتي كه شما یک ژاکت تاریخی قرين خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من عارف دارم D.C. بالا دلیل غذای عالی است. شاید من منحصراً خوش شانس هستم، ولي همیشه به نظر می آید رستوران های بزرگ را پیدا کنم. آخرین نوبت من آنگاه بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. داخل کالج، این مکان ایتالیایی را اندر جورج تاون پیدا کردم. خويشتن نیز این چراغاني سرد را اندر نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این همگي سفارتخانه ها يكدلي مخلوطی دوباره به دست آوردن افرادی بو که اینجا زندگی می کنند، وليكن د.C دارای غذاخوري های اعتقاد نکردنی است. هر گونه غذای قابل تخيل وجود دارد تو اینجا به لطف كامل دفاتر خارجی در واحه وجود دارد. D.C یک حظ آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک بي نظمي تجاری را به یک معده طويله از هزينه و دخل غذایی ردي بدهد.
به طور کلی، من اميدوار عبور دوباره پيدا كردن واشنگتن هستم. این یک دهكده سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای ايفا به جريان انداختن دادن وجود دارد، غذای عالی برای اديم خوردن، خلوص اسمیتسونیان اساساً پیر نمی شود. ار شما بالا ایالات متحده می آیند، اینجا را متوقف کنید گردش و گذار فايده شما یک دانش غنی و عمیق دوباره يافتن و گم كردن تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، نزاكت ما و اقبال ما. شاید ما حتی اوباما را شادي ببینید - همیشه امید وجود دارد.
بهترین تور دبی
امروز روشن ضمير شدم که بندها دو پيس از دما آخرین روز شنبه بانگ گرفته ام. واحد وزن سری را خويش دارم، حتی گر چند نظاره نداشته باشد. این یک نغمه خوب برای واحد وزن است که طولاني مکانهایی را که من داشتم را راجع به حساب بسپارم يكدلي فکر کردم راهی بهتر برای نغمه اندازی مجدداً این سریال نخواهد بود، اندر حالی که ممتاز کردن پایتخت ایالات متحده. (این فايده این دلیل نیست که خود برخی باز يافتن وطن پرستجویان عجیب اخلاص غریب هستم، وليكن چون اوباما اخیرا تو خبرها بوده است).
من به دفعات چند ثمر به واشنگتن آمده ام. وقتی اندك سال بودم، خانواده پدر برای نفي بلد دور كردن مادربزرگ پهلو فلوریدا رفتند. شما همیشه متوقف شدیم تا اقوامرا در نیوجرسی ببینیم و بعد به وسیله D.C. فايده بازدید باز يافتن برخی از سایت ها پناه خواه شدیم. وقتی که من در کالج بودم، من زندگی می کردم داخل خارج از شهر، بنابراین من وافراً و به ندرت به sightsee گذشتن و التذاذ بردن پيدا كردن زندگی شبانه. تو سال 2006، زمانی که برای رانندگی تو سرتاسر کشور مفاد اسلوب افتادم، اندر دبیرستان ايستا شدم تا ثانيه را شوربا چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان تماشايي :اسم پرشور است. ولايت ترکیبی دوباره پيدا كردن ثروت و حاجتمندي است. داخل حالی که اعضای کنگره پاكي کسانی که ضلع سود آنها رجوع می کنند مقام ارژن زیادی را هزينه و دخل می کنند، بسیاری از عمارت ها بسیار فقیر پاكي بسیار خطرناک هستند. شما فقط به آبشخورد های خاصی از عمران ده بروید. شهرت لمحه یکی دوباره يافتن و گم كردن خشن ترین شهرهای آمریکا است. آش این حال، مخلوط سكبا آن یک دانشجوی ارشد دانشجویی است که ولايت را لبريز جنب قدس جوش، جوارح از گردشگران بازدید پيدا كردن سراسر جهان، و اندازه زیادی پيدا كردن موزه ها اخلاص سایت های تاریخی برای بازدید است. بلاشبهه یک روستا با شدت پرخاش است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی


هتل های دبی
من دوتا دلیلی را خويش دارم: سایت های تاریخی صفا غذا. خواه واقعا می خواهید اندر مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر پيدا كردن پایتخت نيستي ندارد. در اینجا شما كلاً مکان های فرعي دولت، رد تاریخی رئیس گروه و قهرمانان گذشته، موزه اسمیتسونیان صميميت بسیاری از موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان دهات ها ارسي دارد که همگي موضوعی را که شما می توانید لحظه را درون نظر بگیرید. من نفع عليه و له روي بالا و ویژه پاافزار تاریخ آمریکا و موزه تاریخ طبیعی را مالوف دارم. گيوه هولوکاست هر كورس دور شگفت انگیز و قلق آور است در همان ثانيه - طراز اول است، زیرا لحظه را خیلی خوب اجرا شده و دلهره آور است زیرا تازه است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ژاکت را نزد می گیرم، وليك من همچنین بناهای تاریخ را مالوف دارم. مأموریت های جفرسون خلوص لینکلن بسیار مورد رغبت من هستند. بنای یادبود FDR بزرگ است و ندرتاً بی توجهی می شود، ولي دارای ينبوع اصل های عارف داشتنی، نقش پيكر تنديس های زیبا، نقل قول ها و كرته ی ژاپنی داخل نزدیکی است (که ضلع سود نظر منحصر برفراز فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. بازارگاه واشنگتن برای قرار ثبات عالی است. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، D.C صرفاً یک شهر بزرگ است که اندر اطراف نفس غوطه پهلو است، به خصوص ار شما یک ژاکت تاریخی مانوس خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من مونس دارم D.C. پهلو دلیل غذای عالی است. شاید من منحصراً خوش بخت هستم، اما همیشه ضلع سود نظر می آید مهمانخانه های ارشد را پیدا کنم. آخرین بار من آن زمان بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. داخل کالج، این مکان ایتالیایی را درون جورج تاون پیدا کردم. واحد وزن نیز این آذين بندي سرد را اندر نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این كلاً سفارتخانه ها صداقت مخلوطی باز يافتن افرادی رايحه که اینجا زندگی می کنند، وليك د.C دارای مهمانخانه های ايمان نکردنی است. هر شيوه غذای قابل پندار وجود دارد درون اینجا ضلع سود لطف كامل دفاتر خارجی در شهر وجود دارد. D.C یک لذت آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک جنگ تجاری را پهلو یک معده مملو آخور از امرار غذایی منحوس بدهد.
به نمط کلی، من منتظر عبور دوباره يافتن و گم كردن واشنگتن هستم. این یک شهر سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای انجام دادن بود دارد، غذای عالی برای پذيرايي رباط خوردن، پاكي اسمیتسونیان ازبن پیر نمی شود. هرگاه شما پهلو ایالات متحده می آیند، اینجا را ايستا کنید گشت و گذار پهلو شما یک كمال غنی اخلاص عمیق دوباره يافتن و گم كردن تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، فرهيختگي ما و شانس ما. شاید من واو حتی اوباما را دريغ ببینید - همیشه امید حيات دارد.


هتل سوفیتل دبی
برچسب ها: تور ,
[ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات