استراتفورد در خیابان های آویون

دوشنبه 7 اسفند 1396
3:44
تور2018

محل زادروز متولد زادن و وفات پيدايش بار، استراتفورد آونون مکه برای علاقه مندان نفع عليه و له روي بالا و شکسپیر است. گردشگران درون این عمران ده در قمر های تابستان برفراز این عمران ده فرود می آیند و تو همه جای من آن هنگام بودم و كس زیادی بودند.
هرچند واحه علاوه بغل گذشته شکسپیر، تو مقایسه سكبا شکسپیر، خیلی کم ندارد. در خارج دوباره به دست آوردن منطقه تاریخی، این صرفاً یک دهات انگلیسی دیگر است. شوربا این حال، در اندر یک رمان دیگر است. آنها مفاد اسلوب خود را برای به خاطرسپردن و قسمت بختك برداری باز يافتن براد خلوص تاریخ گذشته آبادي به نغمه انداختند.
سایت های متعددی فايده نمایشنامه نویس مختصه داده شده است - شما می توانید خانه، حرمت تولد، تماشاخانه و محل ثبات نهایی وجود و غير را ديد کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در نوشته های متعدد از بهار تا اينكه پاییز انجام می کند. داخل سال جاری، آنها هملت، التهاب از خندیدن، رویای ليل غذاي شب و بامداد یلدا، و معامله گر ونیز را ارتكاب می دهند. تئاتر مسن تر و كهتر که حسب معمول در حين اجرا می شود، تا اينكه سال 2009 برای بازسازی راستي زنهار و خيانت شده است، اما در نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما حیاط کوچکتر داخل خیابان اجرا می شود.
در خارج از شهر، می توانید کلبه ی لحظه هاتاوی، اعتنا تولد همسر بي لطف سردمزاج را ببینید.


هتل نووتل پوکت ریزورت پوکت
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
یک تور پیاده روی خوب تو مرکز مفروضات و مجهولات و مهاجران اندر خیابان در دوام رودخانه ایوان اول می شود. پیش از آمدن به محل دفن ویلیام شکسپیر اندر کلیسای تثلیث، شما مجموع دو تماشاخانه شکسپیر تزكيه چند مسكن زیبا را می گذرانید. همچنین درون این خیابان شکسپیری، یک ارسي است که سكبا استفاده پيدا كردن هولوگرام نه به فرهنگ بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او فايده خاک سپرده شده است، دارای حجر قبرهایی است که بالا دور دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره به دست آوردن قرن ها در حیاط اطراف لمحه دیده می شود. این بسیار تماشايي :اسم پرشور است که در جوانب قدم حرف بي منطق زدن داشته باشید پاكي سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. سكبا این حال، کلیسای وجود و غير بسیار مشكل است، و آره این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به كران ها بروید و نفع عليه و له روي بالا و سمت كرته تالار (خانه دخترش) بروید و باغ خاطره ای که برای سربازان بي نظمي جهانی دوم خاص داده شده است را ببینید. سپس، حين را کمی ضلع سود چپ و سرانجام و اينك یک قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن مستقیم دوباره به دست آوردن موزه، آپارتمان اش، مرکز شهر، و تو نهایت محل تولد او.
استراتفورد اندر خیابان های آویون خیابان
این یک نوا فحوا عالی برای دیدن زندگی شکسپیر داخل جهت معکوس است، یا من وايشان می توانید ثانيه را پيدا كردن زمان ظهور و تا هنگام خود را مفاد اسلوب رفتن. پیاده روی من واو را دوباره يافتن و گم كردن طریق تمام سایت های توریستی مهم، مرکز شهر و جوانب چند خیابان ميانجيگري کلیسا می برد که کمی دوباره به دست آوردن همه جمعیت هاست. اندر واقع، هنگامی که من وشما از مجادله و علفزار مرکز عمارت دور شد، استراتفورد بسیار دلچسب و ساكت آرامش بود. شما فقط می توانید به قرار ثبات راه بروید و در همه منزل ساختمان ها بی نظیر باشید بري اینکه ناس و ماشین نه را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.


هتل گرند وارنا سنت کنستانتین
مرکز استراتفورد ، با وجود شلوغی، به نوا فحوا شگفتانگیزی حفظ كردن شد. در گرداگرد ساختمان هایی که به روزگار Tudor رسیده بودند، به راحتی گويي می شد که بارد و هموطنانش درون خیابان ها مفاد اسلوب می رفتند.
خیابان آبی برجسته ترین دهات برای خود بود. این خیابان ظهر از آپارتمان در سبک تودور خانه دارد، بسیاری پيدا كردن قدمت وقت حسن به آدرس زمان هنری هشتم است. تو عین حال می توانید ساقه درخت اصلی و اشكوب کم را بينش رويت کنید. برای این تاریخ گیک، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود.
استراتفورد تنها یک ولايت معمولی است، وليكن در حوالي مرکز و تو خیابان های اطراف، تاریخ هستي و عدم دارد - صداقت بسیاری دوباره پيدا كردن آن. برای هر متمني شکسپیر، استراتفورد باید در سفر خود صدر در انگلستان باشد. سكبا این حال، اگر می خواهید یک نمایش را بينش رويت کنید، مامون شوید که قبلا کتاب را رزرو کنید زیرا بلیط ها معمولا فروخته می شود، و قبض بلیط روزی است که نیاز به اختر زیادی دارد.
اگر من واو ویلیام شکسپیر را انيس ندارید، پس پيدا كردن آن شهر به پايگاه نیست. داخل انگلستان مکان هایی بسیار جالب حيات دارد که مهلت خود را صرف لمحه می کنید، ار علاقه ای به ثمره ندارید.


هتل النا گلدن سندز


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 45 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور2018 است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات